O nas

Jesteśmy firmą działającą na rynku lokalnym i zamiejscowym od 1999 r. Założeniem działalności firmy jest kompleksowa obsługa klientów indywidualnych oraz biznesowych w zakresie szeroko pojętych usług informatycznych. Prowadzimy również sprzedaż sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych, sprzedaż materiałów eksploatacyjnych zarówno oryginalnych jak i odpowiedników do najbardziej popularnych urządzeń drukujących na rynku. Naszymi wieloletnimi dostawcami w zakresie sprzedaży są najwięksi polscy dystrybutorzy sprzętu IT tj: Action S.A, Incom. Dogodne warunki sprzedaży, które wypracowaliśmy sobie na przestrzeni wielu lat współpracy pozwalają nam z kolei zaoferować naszym odbiorcom równie doskonałe ceny oraz obsługę gwarancyjną. Odbiorcą naszych usług są zarówno klienci indywidualni, jak i małe i średnie firmy oraz instytucje państwowe, edukacyjne i budżetowe na terenie miejscowym oraz wojewódzkim. Posiadamy status EduPartnera, stąd możemy zaoferować miejscowym placówkom szkolno-edukacyjnym jak najlepsze zaopatrzenie oraz doradztwo w zakresie zakupu specjalistycznego sprzętu tj. rzutniki projekcyjne, tablice interaktywne itp. Zakres naszych kompetencji obejmuje zagadnienia związane ze sprzedażą oraz serwisowaniem urządzeń komputerowych, biurowych i oprogramowania specjalistycznego do obsługi firm. W tym zakresie naszym głównym partnerem jest firma Insert S.A. krajowy lider w produkcji komputerowego oprogramowania dla firm.
Wieloletnimi odbiorcami naszych usług w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej są takie miejscowe firmy jak: Zakład Budynków Komunalnych oraz Zakład Usług Komunalnych w Prudniku; Prudnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, Prudnickie Centrum Medyczne; Centrum Terapii Nerwic w Mosznej. Wciąż pracujemy nad poszerzaniem grona zadowolonych klientów.
 
Naszymi atutami są:
 • - znajomość potrzeb lokalnego rynku
  - wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów
  - otwarcie na nowe technologie
  - wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży oraz serwisu komputerowego
  - prężne kontakty z najlepszymi dystrybutorami sprzętu IT na terenie kraju
  - fachowe doradztwo techniczne
  - kompleksowa, miła i fachowa obsługa
  - możliwość negocjacji cen
Stale dążymy do poszerzania naszych możliwości, aby sprostać oczekiwaniom jak najbardziej wymagającego klienta. Rozwijamy się poprzez udział w szkoleniach, nawiązywanie nowych kontaktów z partnerami umożliwiających nam dotarcie do szerokiego odbiorcy naszych usług. Naszym priorytetem jest jak najlepsze spełnianie oczekiwań naszych klientów oraz ciągły rozwój i zdobywanie nowego grona odbiorców. Znajomość najnowszych technologii oraz specjalistyczna wiedza w połączeniu z doświadczeniem nabytym w ciągu wielu lat obecności na rynku pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.