Sklep komputerowy

Od początku działalności firmy posiadamy sklep stacjonarny, w którym oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz towarów wiodących marek na rynku komputerowym i informatycznym. W naszej ofercie znajdują się zarówno komputery stacjonarne, jak i laptopy, drukarki, materiały eksploatacyjne, sprzęt sieciowy, nawigacje samochodowe, akcesoria komputerowe oraz oprogramowanie zarówno do komputerów PC, jak i serwerów itp. oraz specjalistyczne do prowadzenia firmy. Komputery stacjonarne konfigurujemy zarówno pod życzenie klienta, jak i oferujemy gotowe zestawy wiodących producentów takich jak Dell, HP, Lenovo. W związku z tym możemy zaproponować klientowi sprzęt zgodny z jego wymaganiami oraz służyć fachową radą w doborze poszczególnych podzespołów celem konfiguracji optymalnych rozwiązań spełniających potrzeby najbardziej wymagających klientów, zarówno biznesowych jak i indywidualnych.
W trakcie rozwoju firmy wprowadziliśmy do swojej oferty również urządzenia fiskalne tj. kasy i drukarki fiskalne, wagi sklepowe. Dzięki temu możemy zaoferować klientowi rozpoczynającemu działalność gospodarczą kompleksową obsługę zarówno w zakresie sprzedaży sprzętu komputerowego, fiskalnego oraz oprogramowania jak i fachowej obsługi firmy pod względem informatycznym.
W naszym sklepie klient zawsze może liczyć na profesjonalną obsługę, chętnie służymy radą przy wyborze sprzętu starając się poznać indywidualne potrzeby i wymagania każdego klienta. Wykorzystujemy tu nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży. Staramy się również, aby obsługa gwarancyjna stała na jak najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że przez lata udało nam się zdobyć zaufanie, czego dowodem są nasi zadowoleni klienci.